poniedziałek, 28 lipca 2014

czwartek, 24 lipca 2014

Drobne zakupy w SEPHORZE

www.mijnbeautydiary.nl


Skuszona promocjami zajrzałam do SEPHORY. Kupiłam dwa malutkie kosmetyki, które były dużo przecenione.

środa, 23 lipca 2014

Kanony piękna kobiet z różnych krajów świata

Esther Honig ma 24 lata i mieszka w Kansas City, w Stanach Zjednoczonych. Zajmuje się fotografia i dziennikarstwem. Wpadła na pomysł stworzenia niezwykłego projektu "Przed i Po" ("Before & After"). Wysłała swoje zdjęcie do ponad 40 wybranych grafików na całym świecie. Poprosiła ich o dopasowanie jej twarzy do lokalnie obowiązujących standardów piękna.
Tak wygląda oryginalne zdjęcie

poniedziałek, 21 lipca 2014

"Nowe życie ubrań"

Dziś o Jillian Owens kobiecie z niezwykłym talentem do przerabiania, niemodnym, za dużych czy po prostu brzydkich ubrań kupionych w popularnych secondhandach, lumpeksach czy też szmateksach jak wolicie ;) 

piątek, 18 lipca 2014

Kosmetyki z Morza Martwego!


Morze martwe, to w rzeczywistości słone jezioro bezodpływowe położone w tektonicznym Rowie Jordanu, na pograniczu Izraela i Jordanii.

wtorek, 15 lipca 2014

Zabiegi: elektrostymulacja i presoterapia

Witajcie Moje Kochane Czytelniczki. Dziś opiszę Wam zabiegi, którym poddawałam się przez ostatni miesiąc. 
www.eurobon.pl

poniedziałek, 14 lipca 2014

"Fryzurowe inspiracje"

Znalazłam dla Was kilka fryzur, które są dość łatwe do wykonania, a wyglądają efektownie i dziewczęco! Myślę, że warto spróbować coś nowego :)

niedziela, 13 lipca 2014

sobota, 12 lipca 2014

Porównanie balsamów ujędrniająco-wyszczuplających


Hej! Już jakiś czas temu postanowiłam się pozbyć odrobiny tłuszczyku, który nagromadził się przez zimowe miesiące... No dobra, w sumie to jest już ze mną trochę dłużej... i zdążył mi się znudzić. Wiadomo, wysiłek fizyczny jest męczący i "kontuzjogenny". Postanowiłam "iść na skróty" i zaopatrzyć się w odpowiednie mazidła tzn "cudowne balsamy". Zacznijmy od pierwszego.