niedziela, 31 maja 2015

Włos ma głos: Podsumowanie wiosennego zapuszczania ;) cz. 1

Witajcie Kochane w tą piękną niedziele :)

Ostatnio jestem tak zabiegana, że nawet nie mam kiedy siąść na tyłku i napisać posta grrr..., w dodatku mam problemy ze skupieniem się na jednej czynności ;D No ale dzisiaj ostatni dzień aby dodać podsumowanie mojego wiosennego zapuszczania włosów, bo już wkrótce na blogu Emigrującej Włosomaniaczki (czyli Naszej Uroczej Ewy) pojawi się zbiorcze podsumowanie akcji (LINK).

wtorek, 26 maja 2015

Zakupy - 40 % w Rossmannie + coś słodkiego :)


Osobie prowadzącej blog o nazwie "sztuka pielęgnacji" nie wypadało wręcz nie skorzystać z promocji zorganizowanej w Rossmannie pod hasłem: -40 % na kosmetyki do pielęgnacji twarzy (oprócz maseczek),  Skorzystałam również z promocji na zakup żelu pod prysznic i pędzla do podkładu. Zapraszam :)

niedziela, 24 maja 2015

DIY: Peeling cukrowo-kawowy z olejem kokosowym

Wczoraj skończył mi się peeling wygrany w konkursie (wkrótce pojawi się w denku), względem tego niedługo myśląc, zrobiłam sobie nowy - mocno kawowy, ujędrniający peeling.

sobota, 23 maja 2015

Pazurkowe inspiracje II
W ostatnim wpisie był wieczorowy makijaż, a dziś mani idealnie do niego pasujące (przynajmniej moim zdaniem ;)

czwartek, 21 maja 2015

Makijaż wieczorowy - morska fala


Dawno nie było makijażu, a że maluję się praktycznie codziennie, dzisiaj zaprezentuje Wam moją autorską wersję makijażu makijaży wieczorowego :) Zapraszam :)

czwartek, 14 maja 2015

Moje "Pustaki"

Nazbierało mi się sporo pustych opakowań, dlatego podzieliłam je na części. Dziś przed Wami pierwsza odsłona ;)

piątek, 8 maja 2015

środa, 6 maja 2015

Co kupić na drogeryjnych promocjach?

Witajcie Kochane! Przepraszam, że tak długo mnie tu nie było. Ale weekend majowy ma swoje prawa... A i w pracy dość dużo się dzieje.
W nawiązaniu do wcześniejszego mojego wpisu, proponuje Wam tym razem zapoznać się z opinią ekspertek w kwestii tego co warto kupić na promocjach :) Zapraszam do oglądania :)