środa, 29 lipca 2015

Porównanie farbek do ust :)


Od jakiegoś roku bardzo chętnie używam super trwałych tintów, farbek do ust. Dziś przedstawiam Wam porównanie trzech produktów jakie do tej pory używałam, zapraszam :)

wtorek, 28 lipca 2015

Różowe jajeczko do nakładania makijażu?!


Witajcie Kochane po małej przerwie, spowodowanej w dużej mierze przeprowadzką i pewnymi zmianami w moim życiu, zamknęłam pewien etap i już nie mogę się doczekać kolejnych :) 
Ale tyle o mnie, przechodzimy do gąbeczki. Już od dłuższego czasu kusiła mnie ta mała różowa gąbeczka - jednak cena oryginału skutecznie odstraszała mnie od zakupu, aż do czasu gdy w drogerii zauważyłam tańsze odpowiedniki....

wtorek, 21 lipca 2015

Moje zakupy w Yves Rocher :)

Yves Rocher jest jednym z moich ulubionych sklepów. Już od chyba pół roku się do niego wybierałam ale jakoś zawsze było mi nie po drodze albo czasu za mało, albo funduszy brak..

środa, 15 lipca 2015

I dorzucamy do "koszyczka z nagrodami"


Ilość wyświetleń przybywa jak szalona, o to porcja kolejnych kosmetyków, które któraś z Was (albo któryś) wygra w konkursie na spostrzegawczość >KLIK< ! Tym razem są to trzy lakiery od Wibo w trzech wesołych kolorach :)

wtorek, 14 lipca 2015

Owijanie ciała czas zacząć ;)


A mowa tu o coraz bardziej popularnym body wrappingu. Dość długo zabierałam się do tego aby wypróbować ten zabieg w domowym zaciszu, a że ostatnio mam wreszcie dużo czasu dla siebie - czas najwyższy wymodelować chociaż troszeczkę swoją sylwetkę.

niedziela, 12 lipca 2015

czwartek, 9 lipca 2015

Zakupowy szał ;)


Hej! Dzisiaj zakupowy szał, wybrałam się z mamą na zakupy "po miniaturki na podróż" (moi rodzice lecą do Gruzji) ale na miniaturkach dla mamy się nie skończyło... znalazłam również kilka rzeczy dla siebie :) Zapraszam wobec tego na krótką prezentacje :)

środa, 8 lipca 2015

DIY: Płukanka ze skrzypu polnego do włosów


Spacerując po łące za moim domem spotkałam sporo skrzypu polnego, pomyślałam, że można by go użyć do sporządzenia płukanki do włosów :)

wtorek, 7 lipca 2015

Wakacyjnie ;D


Tak się teraz składa, że więcej jestem na polu/dworze niż w domu w związku z tym komputer poszedł troszkę w odstawkę. Wkrótce jednak się zmobilizuje i dodam kilka recenzji, mam nadzieje, że ciekawych. O kolejnych kosmetykach do paczuszki (dla osoby z najlepszym refleksem i spostrzegawczością) również nie zapomniałam (KLIK) już niedługo kilka rzeczy dorzucę :)