piątek, 24 lutego 2017

Sposób na cienie pod oczami? Wersja poprawiona, bezgrudkowa


W ostatnim poście pokazywałam Wam sposób na cienie pod oczami >KLIK<. Jak pewnie wiecie powstał pewien problem czyli grudki w galaretce, pomyślałam nad tym chwile i już grudek nie ma :).

środa, 22 lutego 2017

Sposób na cienie pod oczami?


Postanowiłam wypróbować sposób na cienie pod oczami polecany przez Farah Dhukai. Jak się sprawdził, możecie zobaczyć w dzisiejszym poście. ZAPRASZAM :)

poniedziałek, 20 lutego 2017

Porównanie trzech (niedrogich) eyelinerów - który najlepszy?


Pod ostatnim moim makijażowym wpisem, niektóre z Was narzekały, że zrobienie idealnej, a nawet poprawnej kreski eyelinerem wiąże się z sporymi trudnościami. Może, to wynikać z nieodpowiedniego eyelinera czy też z nieefektywnej, wygodnej techniki. Dziś kilka moich przemyśleń w tym temacie i porównanie trzech łatwo dostępnych eyelinerów.

wtorek, 14 lutego 2017

Wizyta w saunie rzymskiej i fińskiej.


Cześć Dziewczyny! Dziś opiszę moje wrażenia po wczorajszej wizycie w saunie (nawet dwóch) i pewną garść informacji. Nie była, to moje pierwsze spotkanie z sauną. Ale takie najświeższe.

poniedziałek, 13 lutego 2017

ZAPRASZAM NA FANPAGE :)

W dzisiejszym wpisie chciałam Was serdecznie, gorąco i mocno zaprosić na FANPAGE - Sztuki pielęgnacji :) Zawsze pojawiają się tam linki do nowych postów na blogu, ciekawostki, cytaty, rady, filmiki i wiele innych!Życzę Wam dobrego tygodnia, a w dniu jutrzejszym dużo miłości!

piątek, 10 lutego 2017

DIY: Woda ryżowa (tonik do twarzy i płukanka do włosów)


W dzisiejszym wpisie przybliżę Wam wodę ryżową, jak ją przygotować domowym sposobem i jak później wykorzystać w celach pielęgnacyjnych. Zapraszam :)

poniedziałek, 6 lutego 2017

Naturalne olejki, które mnie kuszą...


Uważam, że oleje w pielęgnacji to jest prawdziwy skarb, zarówno w dbaniu o skórę twarzy, ciała jak i włosy. W czym tkwi sekret olejków? Przede wszystkich w ich naturalnym pochodzeniu i bogactwie składników aktywnych. Jest to naturalny sposób pielęgnacji, który przynosi często lepsze efekty niż kupne kosmetyki!

niedziela, 5 lutego 2017

Makijażowy mix - oczy


Cześć Dziewczyny! Dziś kilka propozycji makijażu oczu. Przyznam szczerze, że w moim makijażu najbardziej skupiam się na oczach. Lubię stawiać na nie najmocniejszy akcent...

piątek, 3 lutego 2017

DIY: Maseczka do twarzy z zielonej herbaty (na rozszerzone pory skóry)


Cześć Dziewczyny :) Dziś o moim nie do końca udanym eksperymencie pielęgnacyjnym. Pewnie bardzo dobrze znacie już tonik z zielonej herbaty, który jest świetny na rozszerzone pory. Tym razem postanowiłam wykonać maseczkę tego typu.