Recenzje: Claire's, lakier do paznokci - Splatter Effect, Eveline, Odżywka-serum Total Action 9w1

Claire's, lakier do paznokci - Splatter Effect
Cena: 14 PLN
Lakier można wybrać w ulubionej kolorystce:
http://www.claires.co.uk/
Jak widać nawet na powyższym zdjęciu, lakier lubi się rozwarstwiać.., co zdecydowanie nie należy do jego plusów.

"Kolorowe konfetti" jest różnych rozmiarów. Niektóre z tych drobinek są matowe, a niektóre z połyskiem. Widoczny jest również tzn. pieprz. Aby uzyskać zamierzony efekt należy nałożyć kilka warstw, w związku z tym lakier długo schnie. Pędzelek jest mało precyzyjny, dzięki temu udało mi się pomalować skórki... Oczywiście ten drobny defekt można usuną przy pomocy patyczka higienicznego zamoczonego w zmywaczu do paznokci. W czasie malowania, powstawały smugi, na szczęści po wyschnięciu nie było ich już widać. Końcowy efekt spodobał mi się. Ale jak za tą cenę spodziewała się troszkę lepszej jakości.

Eveline, Odżywka-serum Total Action 9w1
cena ok 15 PLN
Od producenta:

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i zdrowy połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Intensywna kuracja stworzona jest dla osób o zniszczonych i łamliwych paznokciach oraz przy osłabieniu płytki po usunięciu tipsów.

Stosować przez 4-6 tygodni. Nakładać codziennie jedną warstwę preparatu. Po czterech dniach zmyć nałożone warstwy i powtórzyć proces.  Stosować regularnie, ponieważ każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Może być stosowana jako baza pod lakier.

WIELE PROBLEMÓW, JEDNO ROZWIĄZANIE

PROBLEMY:

1. zniszczone

2. rozdwajające się

3. cienkie

4. miękkie

5. kruche

6. łamliwe

7. matowe

8. o nierównej powierzchni

Zawiera formaldehyd (2%), i to jest jej największy minus...

Moja opinia:

U mnie odżywka bardzo dobrze się sprawdza! Dzięki niej moje paznokcie stały się twardsze, zdecydowanie mniej się rozwarstwiają i chyba rzeczywiście szybciej rosną, a także nie łamią się. Nie zastosowałam pełnej kuracji, jednak stosowałam odżywkę jako bazę pod lakier. W tej roli również bardzo dobrze się sprawdza, zdecydowanie wydłuża trwałość lakieru! 
Konsystencję ma idealną, mleczny kolor i precyzyjny pędzelek.

Komentarze