Naturalna Woda Alkaliczna Java

Naturalna Woda Alkaliczna Java

Od niedawna w Krośnie można zaopatrzyć się w alkaliczną wodę mineralną Java, która pochodzi ze źródła w okolicznych Humniskach. Takich wód na świecie jest tylko kilka. Interesowali się nią nawet Japończycy, a wodę o takich właściwościach pija znana piosenkarka Beyonce.


Woda JAVA jest wodą alkaliczną (zasadową) o niespotykanie wysokim pH 9,2. 
Dzięki temu stanowi doskonałe remedium na zakwaszenie ludzkiego organizmu, będące powszechnym problemem współczesnej cywilizacji, wynikającym z naszej diety, trybu życia i stresu. W kwaśnym środowisku rozwijają się choroby stawów, żołądka, nerek, wątroby, miażdżyca, cukrzyca, osteoporoza, a także nowotwory!

Picie wody zasadowej pomaga przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w naszym organizmie.
Woda alkaliczna JAVA jest antyoksydantem, posiada ujemny potencjał REDOX. Przy samym źródle dochodzi on do -320 miliwoltów, natomiast w butelce ok. -6 mv.

Większość wód mineralnych dostępnych w sklepach ma dodatni potencjał Redox, średnio powyżej 200 mv. Tymczasem badania naukowe wykazały, że im niższy potencjał redox wody, tym bardziej chroni ona nasz organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i utleniaczy, ogranicza rozwój wielu chorób cywilizacyjnych oraz spowalnia proces starzenia się ludzkiego organizmu.
http://essentia-vitae.pl/


Woda alkaliczna – JAVA polecana dla:
- dla młodych , silnych i zapracowanych
Korzystacie siłowni, chodzicie na fitness, uprawiacie różne sporty. W czasie wysiłku fizycznego następuje bardzo duże zakwaszenie mięśni. 
- dla odchudzających się
Nadmierna kwasowość (za dieta) osłabia cały twój system i zmusza organizm do wydobycia minerałów z ważnych dla życia organów i kości w celu zneutralizowania kwasu i bezpiecznego usunięcia go z organizmu. Ciało wytwarza tkankę tłuszczową, aby bezpiecznie zmagazynować śmiertelne kryształy kwaśnych trucizn z dala od ważnych organów jak wątroba, serce i nerki.Otyłość jest problemem zakwaszenia.
- dla tych co już trochę przeżyli i pobolewa tu i ówdzie
Woda alkaliczna przynosi długotrwałe efekty ponieważ przywraca równowagę zasadową w organizmie i dostarcza cennych przeciwutleniaczy. Picie 4-6 szklanek dziennie pomoże z biegiem czasu przywrócić witalność organizmu. Przeziębienie czy grypa to także następstwa nadmiernego zakwaszenia organizmu. 

Cena: 4 zł/0,5l, 6 zł/1,5 l


Moja opinia:
Woda nie jest mętna i nie jest gazowana. Ma specyficzny smak, do którego można się przyzwyczaić, mi już nawet smakuje. Pije ją od kilku dni. Jak na razie odczuwam to, że jest moczopędna. Ale przez to oczyszcza się organizm. Dobrze się po niej czuje, mam czasami wrażenie, że dodaje mi pozytywnej energii. Dam Wam znać jak się sprawdzi w dłuższej perspektywie. Pije jej około 0,5 l dziennie.


Dodatkowa informacja od dystrybutora:

Zapraszamy do spróbowania naturalnej wody alkalicznej Java
Do końca tygodnia w naszym sklepie www.woda-alkaliczna.pl

5% rabatu do każdego zamówienia. hasło kuponu: zdrowawoda

źródła: http://essentia-vitae.pl/, http://www.krosno24.pl/, http://wodykarpackie.pl/, http://www.woda-alkaliczna.pl/

Słyszałyście już o tej wodzie? Próbowałyście jej?

Komentarze