Recenzja: Revlon, ColorSilk (Farba do włosów bez amoniaku)

Witajcie Kochane! Dziś przybywam z moją pierwszą recenzją farby do włosów! Mój wybór padł na farbę z firmy Revlon. Zapraszam! Od producenta:

Koloryzacja Revlon ColorSilk, zapewnia naturalny, jednolity kolor włosów od nasady aż po same końce, który pozostaje trwały między kolejnymi farbowaniami. Delikatna formuła bez amoniaku oraz bogata w proteiny jedwabiu odżywka, wnikają w każde pasmo włosów, dzięki czemu stają się one jedwabiste, lśniące i zdrowsze niż przed koloryzacją! Zapewnia 100% pokrycie siwych włosów, czego efektem jest błyszczący, długotrwały, głęboki kolor i włosy tak piękne jak nigdy dotąd.

Niezwykły, naturalny i  jednolity efekt koloryzacji został wielokrotnie potwierdzony przez najlepsze salony fryzjerskie w USA.

FILTRY UV , które pochłaniają promienie ultrafioletowe, chroniąc włosy przed płowieniem i szkodliwym działaniem promieni  słonecznych. W efekcie kolor pozostaje świeży i naturalny na dłużej.
DELIKATNA FORMUŁA BEZ AMONIAKU , bezpieczna dla struktury włosa i skóry głowy.
PROTEINY JEDWABIU, intensywnie odżywiają włosy i widocznie poprawiają ich kondycję. Sprawiają, że włosy  po koloryzacji  wyglądają  lepiej niż przed zabiegiem.
ŁATWA APLIKACJA. Szybkie przygotowanie mieszanki  oraz precyzyjne, dokładne i łatwe zastosowanie.

źródło opisu

Cena ok: 25 zł

Ulotka:

(kliknij aby powiększyć)


Zawartość opakowania:

Od lewej: Odżywka, emulsja aktywująca, koloryzator bez amoniaku

 + rękawiczki (średniej jakości)

 Rozbawił mnie opis zamieszczony na odżywce, a najbardziej jego ostatnie zdanie :D

Moja opinia: 

Aplikacja rzeczywiście jest dość łatwa. Farba nie zabija zapachem amoniaku, jest znośna dla nosa. Po aplikacji nie spływa z włosów. Dołączona odżywka pachnie niczym francuskie perfumy ;) W czasie zmywania brudzi wanny i umywalki więc trzeba uważać (jednak zabrudzenia da się zmyć mleczkiem Cif). Farbkę trzymałam na włosach dokładnie pół godziny. Barwnik wypłukiwany z wodą ma kolor śliwkowy, ciemnofioletowy. Nie zauważyłam podrażnienia skalpu ani zmożonego wypadania włosów. Po aplikacji włosy są błyszczące i miłe w dotyku. Kolor jest równomierny, intensywny  i adekwatny do tego, który znajduje się na opakowaniu.
Zresztą zobaczcie same :)Z efektów koloryzacji jestem zadowolona :)
Farba wypłukuje się stopniowo i równomiernie.