Funtasy - Lakier z holograficznym efektem od Miss Sporty - recenzja

Witajcie Kochane! Dziś krótka recenzja lakieru od Miss Sporty - Zapraszam!Od producenta: Spektakularny, holograficzny efekt daje wrażenie trójwymiarowości, dzięki czemu manicure zachwyca niespotykanym, awangardowym wyglądem. Cztery odcienie lakierów wpisują się w najnowsze, modowe trendy i świetnie pasują do metalicznych, połyskujących kreacji. Idealne na karnawałowe party.

źródło
Cena - 8zł/7ml

Moim zdaniem potrzebujemy dwóch warstw aby lakier wyglądał efektownie - nie ma zbyt mocnego krycia. U mnie sprawdza się również jako top coat. W lakierze znajdziemy dwa rodzaje brokatu, taki srebrny drobniutko zmielony i większy również - pięknie mieniący się i efektowny,


Ponieważ lakier po wyschnięciu ma lekko porowatą strukturę (a taką toleruje tylko w przypadku lakierów piaskowych) na wyschnięte dwie warstwy lakieru nałożyłam trzecią warstwę lakier - Miss Selene (Mini lakier do paznokci).


Poniżej finalny efekt:


Przyznam, że lakier przypadł mi do gustu. Jednak ma kilka mankamentów - dość szybko odpryskuje za to szybko schnie na paznokciach. Nie jest drogi więc jeżeli podoba Wam się taki efekt lub jesteście go ciekawe - myślę, że warto mieć go na uwadze :)


Ja chętnie przetestuje jeszcze inne lakiery tego typu np. z O.P.I. i Gosha ;)
źródło
Efekt na prawdę spektakularny :)


Pozdrawiam Was serdecznie 
i pamiętajcie, że sztuka pielęgnacji jest również na Facebooku! -> LINK