Promocje - 49 proc. w Rossmannie - aktualizacja


Jak już wspominałam Wam TU, w przyszłym miesiącu spodziewamy się promocji w Drogerii Rossmann. Część z Was, tak jak ja wstrzymuje się z większymi zakupami kosmetycznymi właśnie do tego czasu. A może są jeszcze osoby, które o zbliżających się promocjach nie słyszały? Dlatego dziś rozkład jazdy promocji.

Wedel ostatnich myślę, że już na 100 % pewnych zapowiedzi. Promocja w ROSSMANNIE ma trwać od 20-28 kwietnia i ma obowiązywać na wszystkie kategorie kosmetyków do makijażu jednocześnie.

Dodatkowo dla wszystkich Klubowiczek Rossmanna -55% przy zakupie 3 różnych produktów do makijażu (promocja obowiązuje również na lakiery do paznokci) Od 10 kwietnia dostępna będzie aplikacja na telefon Klub Rossmann, zainteresowane promocją -55% mogą ją pobrać ;)

(źródło FACEBOOK)

Zapowiada się prawdziwy szał zakupowy i wszystko w 9 dni. 

Zastanawiam się nad podkładem Bourjois 123, a co do tuszu myślę o marce L'Oreal. Ale w takim razie nie Wiem czy uda mi się coś dorwać :D

Jestem pewna, że już niedługo pojawią się "poradniki" co kupić na promocji w Rossmannie (już sporo takich krąży po YT w nawiązaniu do wcześniejszych tego typu promocji).


Ciekawi mnie bardzo, co podczas promocji wyląduje 
w Waszych koszykach, a może jesteście zupełnie odporne na tego typu promocje?