Klub Rossmann - nowa aplikacjaCześć dziewczyny! Pamiętacie, że zbliża się promocja w Rossmannie (20-28 kwietnia). Dzięki pobraniu aplikacji Klubu Rossmann i zarejestrowaniu się w niej zniżki w tych dniach będą dla Was wynosić zamiast -49 %, to - 55 %. Aplikacja dostępna jest raptem od wczoraj, wieczorem zainstalowałam są na swoim smartphonie, a dziś pisze Wam o niej w kilku słowach.

Co zyskujesz będąc w klubie Rossmann na co dzień?

"Zdobywasz rabaty i regularnie otrzymujesz oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Odbierając powiadomienia z aplikacji Rossmann PL, zyskasz pewność, że żadna wyjątkowa promocja Cię nie ominie.

Jesteś rodzicem? Spodziewasz się dziecka? Będąc w programie Rossnę!, po przystąpieniu do Klubu Rossmann zyskujesz jeszcze więcej!"

Otrzymujesz też 20% rabatu na wydruk zdjęć oraz możesz wspierać lokalne akcje dobroczynne.

Z tego co zrozumiałam rabat - 55 % mamy przy zakupie przynajmniej trzech, różnych, wybranych przez nas kosmetyków kolorowych (w dniach od 20-28 kwietnia 2017).

Podejrzewam, że przy kasie będziemy musiały podać do zeskanowania kartę Rossmann z kodem, którą mamy w pobranej aplikacji. Niestety nie napiszę Wam tego na pewno, bo nigdzie szczegółowych informacji nie znalazłam. Jeżeli wiecie coś więcej podzielcie się proszę swoją wiedzą w komentarzach.

Jeżeli chodzi o samą aplikacje, przy zarejestrowaniu się musicie podać  między innymi swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.Aplikacja jest przejrzysta. Na samym dole mamy trzy ikony:  Twoja Karta, Dla Ciebie i Kategorie.
Mamy również zakładki: Promocje, Premiery, Rossnę!, Tylko w Rossmann i Super oferta.

Aplikacje możecie pobrać za darmo. 

Reasumując moje pierwsze wrażenia są pozytywne. 

Jesteście lub macie zamiar się zapisać do Klubu Rossmann?