Ciekawe urządzenia do pielęgnacji włosów


Witajcie ponownie! Niedawno pisałam Wam o lodowej prostownicy, post ten cieszył się sporą popularnością dlatego dziś napiszę Wam o kilku kolejnych ciekawych urządzenia - zapraszam!SZCZOTKA DO OBCINANIA ROZDWOJONYCH KOŃCÓWEK WŁOSÓW 
SPLIT ENDER

http://www.haar3.ch/

"Sekret SPLIT ENDER tkwi w opatentowanym systemie ”Snip the Tip Micro-Trim”, który podważa i strzyże tylko zniszczone, połamane i kruche fragmenty włosów. Największą jego zaletą jest to, że nie zmienia fryzury, bo odcina jedynie 3 mm włosa."

Przykładowy link -> TUPROSTOWNICA ULTRADŹWIĘKOWA INFRASONIC

http://freezur.pl/
"Dzięki naszemu produktowi poziom absorpcji wymienionych składników wzrasta o 40-60%. Dzieje się tak gdyż ultradźwięki rozbijają strukturę płynną kosmetyku na mikro cząsteczki, które poprzez swój rozmiar wnikają łatwiej, głębiej i w większej ilości we włosy. Innowacyjne żelazko IRON REPAIR nie nagrzewa się, pracuje w temp. pokojowej gdyż wysoka temp. jest szkodliwa i wpływa negatywnie na kondycję włosów. Łuska włosa pod wpływem ciepła rozszerza się, co powoduje utratę wody z włosa oraz rozpad protein."

Przykładowy link -> TU

DOMOWA SAUNA DO WŁOSÓW


Znalezione obrazy dla zapytania domowa sauna do włosów

jakie są efekty po saunie? Włosy są nawilżone, gładkie, błyszczące, nie elektryzują się, ponadto wyglądają na bardzo zadbane i łatwo się rozczesują.

Taki zabieg możecie również wykonać domowym sposobem KLIK

Na końcu najdziwniej wyglądający wynalazek czyli:

KASK NA POROST WŁOSÓW
OPIS:
Światło lasera w kasku Theradome pobudza mieszki włosowe do pracy, co ma prowadzić do wzrostu nowych, grubszych włosów i zapobiegać utracie tych, które użytkownik jeszcze ma. Kask zawiera 80 laserów, których światło dosięga do większości skóry głowy przeciętnego człowieka. Korzystanie z urządzenia jest wygodne, ponieważ światłu lasera nie towarzyszy nagrzewanie skóry.... czytaj więcej

Które z urządzeń najbardziej chciałybyście przetestować?