Zabiegi: elektrostymulacja i presoterapia

Witajcie Moje Kochane Czytelniczki. Dziś opiszę Wam zabiegi, którym poddawałam się przez ostatni miesiąc. 
www.eurobon.pl

Ale może zacznę od początku. Gdy robiłam zakupy w SuperPharmie, zagadnęła mnie pewna pani z ciekawą ofertą: 3 zabiegi wyszczuplające za 30 zł (których wartość wynosiła ponad 100 zł) lubdepilacja ale już nie pamiętam w jakiej cenie. Oferta mnie zainteresowała i odebrałam kupon na zabiegi wyszczuplające. Po jakimś czasie zadzwoniła do mnie kolejna pani (zostawiłam swój numer) aby zapisać mnie na zabiegi do BodyConcept (Rzeszów).

Teraz przejdę do konkretów; pierwszym zabiegiem któremu zostałam poddana (po wcześniejszej konsultacji) był zabieg o nazwie elektrostymulacja. Sama nazwa trochę odstrasza i kojarzyć się może z elektrowstrząsami (przynajmniej mi się tak skojarzyła). Przytoczę teraz informacje o tym zabiegu ze strony BodyConcept,

Elektrostymulacja – gimnastyka bez wysiłku!

studiosekret.pl
Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni!

Zabieg polega na przymocowaniu do ciała elektrod, które stymulują określone partie mięśni. Dzięki temu, że intensywność impulsów elektrycznych jest dobierana indywidualnie, podczas zabiegu odczuwamy wyłącznie przyjemne uczucie wibracji.  Elektrostymulacja umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej w okolicach, które podczas odchudzania sprawiają nam najwięcej problemów. Nie możesz pozbyć się tłuszczu z wewnętrznej części ud? Elektrostymulacja pozwala na pracę z konkretnymi częściami ciała bez konieczności przeprowadzania morderczych treningów.

Kilkaset brzuszków na siłowni = kilkanaście minut relaksującego zabiegu!

Elektrostymulacja to jedna z najskuteczniejszych i najmniej uciążliwych metod modelowania sylwetki. Oprócz zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej pozwala zwiększyć sprawność mięśni, a także odżywić i uelastycznić skórę.

Efekty zabiegu:
redukcja tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranych miejsc,
zmniejszenie wagi,
wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni,
poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.
redukcja cellulitu,
poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry,
poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Elektrostymulację możemy stosować właściwie na wszystkich częściach ciała. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach i pośladkach.

MOJA OPINIA: Zabieg nie jest bolesny, odczucia trochę dziwne i ciężkie do zdefiniowania. Ciało wprowadzane jest w swoiste wibracje, powoduje to skurcz mięśni. Skurcze te mogą mieć różną intensywność, i to my same decydujemy jakie nasilenie nam pasuje. 

EFEKTY: Co najważniejsze - są. Schudłam w pośladkach a mięśnie na udach stały się wyraźniejsze. Brzuszek też minimalnie spadł, a raz nawet odczuwałam minimalne zakwasy!

Presoterapia – głębokie oczyszczenie organizmu

Presoterapia to doskonały zabieg wzmacniający efekty terapii antycellulitowych i wyszczuplających. Dzięki naciskowi wywieranemu na tkanki umożliwia wykonanie skutecznego drenażu, który pomaga usunąć rozbitą tkankę tłuszczową i inne szkodliwe produkty przemiany materii. Presoterapia usprawnia krążenie krwi i limfy, wpływając na oczyszczenie i odżywienie całego organizmu.

Ze względu na ogromne możliwości usuwania z organizmu produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, presoterapia jest idealnym uzupełnieniem pozostałych zabiegów z abonamentu Esthetical Gym.

Jak wygląda zabieg?

Klientka zakłada specjalny skafander, który składa się z pustych komór stopniowo napełnianych powietrzem. Najpierw wypełniane są komory na kostkach, poprzez łydki aż do góry. Powietrze wywołuje nacisk na poszczególne części ciała przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych. Taki mechaniczny drenaż pozwala dokładnie oczyścić wszystkie tkanki z zalegających toksyn i usunąć nadmiar wody z organizmu. Można powiedzieć, że presoterapia to taki bardzo intensywny i dokładny masaż oczyszczający.

Presoterapia doskonale uzupełnia działanie wszystkich zabiegów odchudzających i likwidujących cellulit. Pomaga na bieżąco usuwać produkty rozpadu tkanki tłuszczowej, dzięki czemu przyspiesza cały proces i dodatkowo odżywia skórę.
Zabieg możemy dowolnie łączyć z innymi dopasowując program do indywidualnych potrzeb klientki. Mamy do dyspozycji programy:
drenujące – dla osób które borykają się z problemem ciężkości i opuchnięcia nóg,
antycellulitowe – jako wspomaganie terapii usuwających cellulit,
klimakterium – dostosowany do potrzeb kobiet wchodzących w okres menopauzy,
sport – dla osób aktywnych fizycznie, wspomagająco w celu regeneracji mięśni.

MOJA OPINIA: Wypróbowałam program drenujący i antycellulitowy. Pierwszy jest delikatniejszy, drugi bardziej intensywny szczególnie odczuwalny w okolicach brzucha. 

EFEKTY: Myślę, że w małym stopniu cellulit został zredukowany.

Generalnie BodyConcept mogę polecić, przede wszystkim Panie są przemiłe, chętnie odpowiadają na wszelkie pytania i służą pomocą w każdej kwestii!

BodyConcept oferuje również zabiegi intensywne. Przed takim zabiegiem klientka jest mierzona (obwód bioder, pasa...) i po także. Centymetrów ubywa już po jednym zabiegu (cena zabiegu ok 200 zł).

źródło: http://www.bodyconcept.pl/

Komentarze