Mroźna mięta

Recenzja: Golden Rose, Miss Selene (Mini lakier do paznokci)

Od producenta: Wysokiej jakości lakier do paznokci. Seria zawiera, obok klasycznych matowych i perłowych, również odcienie fluorescencyjne czy brokatowe. Praktyczna miniaturowa buteleczka oraz rozmaitość kolorów sprawia, że jest to doskonały produkt dla Pań lubiących eksperymenty w manicure.
Pełną gamę kolorów możecie zobaczyć > TUTAJ < na pewno znajdziecie jakiś dla siebie :)
Ja wybrałam nr. 249 i 162Moja opinia: Bardzo lubię te lakiery, gównie ze względu na ich bogatą kolorystykę. Zawsze znajdę kolor dla siebie. Lakiery kupujemy bardzo zgrabnej. malutkiej buteleczce. Dzięki temu możemy lakier bez problemu wykorzystać do końca, nie zmienia swojej konsystencji. Aby lakier idealnie pokrył płytkę konieczne są dwie warstwy, osobiście kładę trzy cienkie. Nie tworzy na paznokciu smug i pęcherzyków. Kolor jest intensywny, ale nie barwi płytki. Dość długo schnie więc trzeba na niego uważać. Łatwo się zmywa. 
Jeśli chodzi o minusy, to oprócz długiego schnięcia, przeszkadza mi w malowaniu dość krótki pędzelek. Poza tym jego wytrzymałość to 2 - 3 dni, wobec tego należy użyć bazy aby cieszyć się nim dłużej.


Komentarze