Czas na SPA?

Dziś napiszę Wam o bardzo ciekawym SpaDreams i przybliżę Wam troszkę jego ofertę :) Jeśli jesteście ciekawi - Zapraszam Was serdecznie do lektury :)

Tematu SPA jeszcze na moim blogu nie poruszałam. a niezaprzeczalnie jest on związany z pielęgnacją.

Świat uparcie biegnie do przodu, trzeba się czasami zatrzymać i zrelaksować, wrzucić na luz, oderwać się od codzienności i odpocząć za równo sferze fizycznej jak i duchowej.
SPADreams
Zabiegi SPA pomagają przywrócić nam równowagę pomiędzy ciałem a duchem. 
Sama kilkakrotnie poddawana byłam masażowi. W moim przypadku cały stres kumuluje się w karku. Wychodząc z takiego zabiegu byłam niesamowicie rozluźniona, cały stres ze mnie uciekł.

SpaDreams w ofercie SPA & Beauty proponuje zabiegi pielęgnacyjno-relaksujące takie jak masaż głowy, karku, całego ciała, ajurwedyjskie itp,, a także zabiegi oczyszczające skórę, w tym moje ulubione peelingi, zabiegi rozgrzewająco i relaksujące...

W standardzie oferowany jest bezpłatny dostęp do stref SPA, w tym z basenów i saun, a także z sali fitness.SpaDrems oferuje również wczasy odchudzające - zarówno w Polce jak i za granicą

Więcej informacji znajdziecie tu...  >>> KLIK <<<

SPADreams
Na takich wczasach możemy się zarówno zrelaksować jak i zrzucić kilka zbędnych kilogramów (może tych poświątecznych lub posylwestowych?)
Oferta SpaDreams jest bardzo różnorodna. Pakiety wellness połączone są ze sprawdzonymi dietami, np. z regulującą poziom cukru we krwi dietą LOGI, Metabolic Balance® lub znaną w Niemczech kuracją FX Mayra, służącą oczyszczaniu jelit. Możemy również zafundować sobie dietę służącą uregulowaniu gospodarki kwasowo-zasadowej organizmu czy też dietę Schrotha.
Istotnym czynnikiem jest tu również ruch, a także zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące i wyszczuplające.

Po szczegóły oferty zapraszam Was tu  >>> KILK<<<


W wakacyjnej perspektywie możemy zastanowić się nad kuracjami zdrowotnymi nad Morzem Martwym (jeżeli wakacji jeszcze nie planujecie i tak warto już dziś dodać sobie stronę do zakładek) Morze Martwe jest absolutnie wyjątkowym miejscem na świecie!


Chociaż może z wyglądu niepozorne jet to najbogatszy w minerały zbiornik na świecie. Ta niepowtarzalna woda morska zawiera 21 różnych minerałów, wśród nich m.in. magnez, wapń, brom oraz potas...


Wysoki stopień zmineralizowania sprawia, że kąpiele w Morzu Martwym są nieocenione dla osób z chorobami skórnymi.
Dodatkowo siarczany z Morza Martwego przyspieszają krążenie, pozytywnie wpływając na przemianę materii i dotlenianie organizmu.


Drogocenne jest nawet wydobywane z dna czarne błoto (które sama wkrótce przetestuje;) Okłady z czarnego błota działają relaksująco i rozgrzewająco - poprawiając ukrwienie organizmu.

Do tego wszystkiego dochodzi czyste powietrze, które możemy wdychać całą piersią.

Więcej informacji znajdziecie tu ... >>> KLIK <<< 


Ceny wypoczynków są atrakcyjne, a zabiegi profesjonalne. Może warto podarować sobie odrobinę wytchnienia? 

>KLIK<Życzę Wam Kochani miłego weekendu :)