Moje ulubione kanały na YouTube

Witajcie Kochani! Dziś sobota w związku z tym przygotowałam dla Was nieco luźniejszy post, odbiegający od głównej tematyki mojego bloga (ale nie do końca). Zaprezentuje Wam moje ulubione kanały na YT.Może Was zdziwić fakt, że nie posiadam w swoim mieszkaniu telewizora. Nie cierpię z tego powodu, oglądam wieczorem filmy i dokumenty na laptopie. W czasie wolnym w ciągu dnia zaglądam na YouTube. Lubię oglądać kanały, które coś do mojego życia wnoszą, a nie są tylko typowymi "zabijaczami" czasu ;)


Mój ulubiony kanał na You Tube, to zdecydowenie


Red Lipstick Monster!

źródło: www.youtube.com 
Kreatywność, osobowość Ewy niesamowicie przypadła mi do gustu. Zaskakuje w każdym odcinku. Dzięki niej dowiecie się jak tworzyć przepiękne makijaże, jak wyregulować brwi, w jaki sposób wyczarować piękny mani, wystylizować się na Halloween ... Kanał godny polecenia!

LINK do kanału RLM


Azjatycki Cukier

źródło: YouTube
Azjatycki cukier ma zarażający uśmiech! Mieszka w Singapurze i dzięki temu może przybliżyć nam azjatyckie sposoby dbania o urodę i ciekawostki z Azji. Pokazuje nam również jak wygląda codzienne życie w Singapurze.

LINK do kanału Azjatycki Cukier


Przepiękne makijaże tworzą: Zmalowana, Maxineczka i KatOsu 

Jak się ubrać doradzi Wam Radzka.


Mówiąc Inaczej

źródło: YouTube
Przesympatyczna polonistka, dzięki której błędy językowe staną Wam się obce. Dowiecie się (jeśli jeszcze nie wiecie), która z form jest poprawna: "w cudzysłowie" czy "w cudzysłowiu", dlaczego jesteśmy za granicą ale wracamy z zagranicy itp. A do tego poznacie kilka śmiesznych "sucharów"

LINK do kanału Mówiąc Inaczej


Sztuki przemawiania i autoprezentacji nauczy Was Tomasz Kammel 
na swoim kanale Kammel Channel


Historia Bez Cenzury


Kanał, dzięki któremu "wreszcie coś zapamiętacie z historii"

LINK do kanału Historia bez cenzury


Wywiady chętnie oglądam na kanale 20m2 ŁukaszaWojtek Jagielski na żywo

Na poprawę humoru polecam obejrzeć Szparagi i LisiePiekło


Czajnikowy.pl

żródło: www.czajnikowy.pl 
Z tego kanału dowiecie się wiele ciekawych rzeczy o herbacie - gorąco polecam!

LINK do kanału Czajnikowy.pl

Oczywiście nie są to wszystkie kanały na YouTube, które oglądam, znalazłoby się jeszcze kilka (kilkanaście?), które darze sympatią. Jeżeli post Wam się spodoba, chętnie w przyszłości stworze drugą część.


Jakie są Wasze ulubione kanały na YT?
Udało mi się Was czymś zaskoczyć?