Kalendarze adwentowe z kosmetykami 2016


Cześć Kochane! Zapewne słyszałyście już o kalendarzach adwentowych z kosmetykami, ja dowiedziałam się o nich raptem kilka dni temu, i bardzo zaciekawił mnie ten temat. Myślę, o zakupie takiego. A przy okazji zrobię dla Was mały przegląd takowych kalendarzy - Zapraszam :)Zacznijmy od kalendarza dostępnego w Sephory

>LINK<

Dzięki kalendarzowi adwentowemu podarujesz sobie codziennie jeden zniewalający upominek makijażowy, pielęgnacyjny lub akcesoria.

Cena: 169 zł
Po raz pierwszy w Sephora, kalendarz adwentowy na Walentynki. Każdego dnia, okno otwiera się, aby odkryć miłosne wyznanie i musujące serca.

Cena: 29,90 zł

Douglas


Kalendarz Adwentowy Douglas kryje w sobie 24 mini produkty kosmetyczne najlepszych marek. Każdego dnia czeka na odkrycie nowy mini produkt. 

Cena: 129 zł


L'OCCITANE


>LINK<24 wyjątkowe prezenty, dzięki którym odliczanie do Świąt stanie się zabawą przepełnioną pięknem. 

Cena: 219 zł

MAKEUP REVOLUTION

Kosmetyczny kalendarz adwentowy. Nie lada gratka dla miłośników makijażu. Zawiera kosmetyki niezbędne do wykonania zarówno kompozycji wizażowych, jak i manicure.

Cena: 139,90 zł

Benefit CosmeticsKalendarz adwentowy to autentyczny Must Have od Benefit Cosmetics, dzień po dniu przybliżać będzie Boże Narodzenie: otwórz go i ciesz się dźwiękami muzyki rockowej! 

Cena: 239 zł

Primavera
23 różne zapachy zaskoczą Cię każdego dnia i będą uprzyjemniać Ci i całej twojej rodzinie czas adwentu. 

Cena: 205,99 zł

A w H&M możemy znaleźć kalendarz z akcesoriamiKalendarz ma 24 okienka zawierające różnej wielkości i kształtu akcesoria z metalu, plastiku i szkła.

Cena: 129,90 zł 

Niestety część z tych kalendarzy "pojawia się i znika", trzeba na bieżąco sprawdzać ich dostępność...