Recenzja: Allepaznokcie One Colour Sand - Piaskowy Lakier do Paznokci

Witam Was serdecznie w ten piękny, słoneczny dzień :) Dziś recenzja drugiego lakieru otrzymanego dzięki współpracy z Hurtownią Kosmetyczną Allepaznokcie
Opis produktu: Lakiery piaskowe to matowe lakiery, które dzięki małym drobinkom dają po wyschnięciu niesamowity efekt piaskowej struktury. Idealnie kryje płytkę tworząc długotrwałą strukturę imitującą cukrową posypkę.... więcej przeczytacie >TUTAJ<

Bogatą gamę kolorystyczną lakierów piaskowych możecie zobaczyć >TU<

Opakowanie: Zgrabna, kanciasta, szklana buteleczka o pojemności 10 ml. Również ten lakier nie zawiera formaldehydu i toluenu. 
Pędzelek: Bardzo zgrabny, zdecydowanie ułatwia aplikacje. Nie pokrywa płytki za jednym pociągnięciem (chyba, że ktoś ma naprawdę drobniutkie paznokcie), ale za drugim już tak.

Lakier zanim wyschnie wygląda mało atrakcyjnie. Jednak wysycha w kilka minut i wówczas pojawia się jego piaskowa struktura. Idealna krycie lakieru zapewnia położenia dwóch warstw (w paru minutowych odstępach).
Kolor: na paznokciu jest nieco ciemniejszy niż w buteleczce (co możecie zauważyć na zdjęciu poniżej). Jednak mi się podoba, bo bałam się że będzie zbyt blady.
 Matowe wykończenie i bardzo ciekawa piaskowa struktura.
Zostaje na paznokciach kilka ładnych dni, podobnie jak poprzednik po pewnym czasie ściera się na końcówkach, łatwo się zmywa.
Bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach.

Moja opinia: Lakier nadaje bardzo ciekawą strukturę. Kolor ciemniejszy niż w buteleczce, dobre krycie przy dwóch warstwach, nie zalewa skórek, nie pozostawia smug chociaż po pierwszej warstwie myślałam, że może być z tym problem jednak kolejna warstwa pokryła płytkę równomiernie nie pozostawiając żadnych prześwitów. Lakier idealnie nadaje się do noszenia na co dzień. Ma ładny, subtelny, różowy kolor, mi kojarzy się z różem policzków lub ze słodyczami :)
Bardzo spodobało mi się matowe wykończenie i ciekawa, niebanalna struktura. Polecam!
http://www.allepaznokcie.pl/

Komentarze