7 Ciekawych /anglojęzycznych/ Vlogerek Urodowych


To już w zasadzie mój drugi wpis o kanałach na YT pierwszy z polskimi propozycjami znajdziecie TUTAJ. Dziś przyszła pora na drugą część tym razem anglojęzyczną. Zapraszam!


Nie przedłużając zaczynamy:


Jak sama o sobie pisze jest uzależniona od makijażu. Przesyła dużo rzetelnych recenzji produktów urodowych. Ma ponad 2,5 miliona subskrypcji. 


Na kanale Chloe również znajdziemy wiele recenzji urodowych produktów, a także inspiracji makijażowych. Pozyskała ponad 2 miliony subskrybentów. 


Ta vlogerka ma na prawdę imponującą liczbę subskrypcji, bo ponad 11 milionów! Na jej kanale znajdziemy zarówno odcinki poświęcone makijażowi, jak i liczne haule zakupowe i daily vlogi, a nawet challange. 


Fleur DeForce zaprezentuje nam wiele marek kosmetycznych, swoich urodowych ulubieńców i zakupowe szaleństwa. Jej kanał ma prawię 1,5 subskrybentów. 


To YouTuberka, która przekroczyła już pół miliona subskrypcji. Zajmuje się makijażem, pokazuje ciekawe triki makijażowe i tutoriale z fryzurami.


Przyszedł czas na trochę zwariowaną Laurę Lee. Może nie każdej z Was przypadnie do gustu jej forma ekspresji ale niezaprzeczalnie jej filmiki są interesujące. A doceniło ją ponad 2,5 miliona widzów na YT.  


Tej vlogerce towarzyszy już prawie 4 miliony subskrybentów. Znajdziecie na jej kanale bardzo wiele pięknych makijaży z instrukcją ich wykonania, haule zakupowe, challenge itp.

To tylko wierzchołek góry lodowej jeżeli chodzi o Vlogerki na YT. Zachęcam do przyjrzenia się im bliżej! 

Polecam Wam oglądać angielskojęzyczne kanały na YT nie tylko wtedy gdy macie już świetnie opanowany język angielski, ale też wtedy kiedy dopiero zaczynacie się uczyć. Bardzo ważne jest osłuchanie się z obcym językiem. Mnie osobiście bardzo dużo to dało. Obecnie mogę swobodnie porozumiewać się w języku angielskim za granicą i często ta znajomość języka mi się przydaje. Pamiętam jak zaczynałam nieśmiało od tłumaczenia sobie angielskich piosenek, i bałam się powiedzieć cokolwiek w obcym mi języku. Więc bez względu na to czy dopiero się uczycie, czy jesteście już obyte z językiem angielskim słuchajcie go jak najwięcej. Oglądajcie filmy po angielsku lub z napisami polskimi. Możecie też obejrzeć najpierw odcinek serialu z polskim lektorem, a następnie w oryginalnej wersji językowej. Powodzenia!

źródło: YouTube.com